W ofercie firmy znajduja sie m.in. produkty :  

 - urządzenie siłowni na zewnątrz

- nawierzchnie bezpieczne ukladana w formie puzzli i standardowych kwadratow

- nawierzchnie sportowe  wzmocnione na boiska i pod urzadzenia fittnes.

- nawierzchnie wylewana poliuretan oraz nawierzchnie na boiska ze sztuczna trawą

- siatki sportowe oraz ochronne

- małą architekturę

- Place zabaw dla dzieci linowe oraz drewniane

- sprzęt sportowy

- ubrania sportowe

- piłki oraz wyposażenie hal sportowych

 

Outdoor Fitness  to linia stalowych, bezobsługowych urządzeń sprawnościowych odpornych na warunki atmosferyczne i próby zniszczenia. Zbudowane są z grubych stalowych rur i zaprojektowane tak, aby być bezpieczne i łatwe w instalacji. Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o normy PN-EN 1176-1 co potwierdza certyfikat TUV na wszystkie urządzenia

Nawierzchnia bezpieczna-  dostarczamy ekologiczne oraz przyjazne dla zdrowia produkty z granulatu gumowego, bezpieczne nawierzchnie oraz elastyczne płyty i płytki gumowe kilku rodzajów i typów służące zwiększeniu bezpieczeństwa i ochronie przeciw pośliźnięciu i upadku.

Elastyczne płytki gumowe oraz bezpieczne nawierzchnie znajdują zastosowanie zarówno w sektorze prywatnym, jak i wśród przedsiębiorców i są wykorzystywane między innymi jako nawierzchnie na place zabaw, obiekty sportowe lub parkingi i drogi dojazdowe do domów i budynków. Płytki gumowe i bezpieczne nawierzchnie są wykorzystywane również wokół basenów, domów rodzinnych, w ogrodach, na tarasach, ogródkach restauracyjnych, balkonach i również jako alternatywa kostki brukowej oraz płyt chodnikowych, tarasowych czy ogrodowych na drogach lub chodnikach w ośrodkach rehabilitacyjnych i rekreacyjnych, w areałach hotelów i pól golfowych. Produkty z granulatu gumowego można dalej wykorzystywać jako płyty przeciwdźwiękowe, tłumiące oraz antywibracyjne w ramach zarządzania systemami przemysłowymi.

Bezpieczne nawierzchnie i płyty gumowe są produkowane z granulatu gumowego związanego klejem poliuretanowym z wykorzystaniem zagranicznej technologii i maszyn. Produkty są dostępne zarówno w standardowych, jak również w różnych kolorach i wymiarach spełniających specjalne życzenia klientów.

Elastyczne płytki gumowe,  jako nawierzchnie bezpieczne, są testowane zgodnie z wymaganiami dotyczącymi absorpcji uderzeń i wstrząsów podczas upadku według standardów europejskich EN 1177

Carow KD - zajmujemy się dystrybucją i montażem urządzeń i nawierzchni do obiektów rekreacyjnych i sportowych na terenie Szczecina i województwa zachodniomoporskiego - bezpiecznych placów zabaw, obiektów sportowych, obiektów fitness na zewnątrz. Oferujemy urządzenia do outdoor fitness, bezpieczne urządzenia do placów zabaw - tradycyjne i linowe, elementy małej architektury - ławki, kosze na śmieci, altany, siatki ochronne, nawierzchnie bezpieczne, zabezpieczające przed upadkiem z wysokości do 3 metrów.

W ofercie posiadamy również urządzenia i nawierzchnie do obiektów sportowych zewnętrznych i wewnętrznych (hal, boisk, stadionów) - piłkochwyty, kotary grodzące, nawierzchnie sportowe (układane i wylewane), inne elementy wyposażenia boisk i stadionów (trybunki itp.).