Siłownia zewnętrzna outdoor fitness to zestaw trwałych urządzeń sprawnościowych zapewniajacy pelen zakres cwiczen rekreacyjnych na górne partie ciala, nogi, zwiekszenie wytrzymalosci, poprawe elastycznosci i krazenia.
 

Siłownia zewnętrzna outdoor fitness - specyfikacja:             

  1. Posiada certyfikat zgodnosci z najnowsza norma bezpieczenstwa PN-EN 1176 -1:2009, co pozwala na uzytkowanie przez dzieci i umiejscowienie w okolicy placu zabaw.      
  2. Elementy narazone na silne zuzycie tj. stopki i siedziska wykonane ze stali nierdzewnej odpornej na warunki atmosferyczne i zadrapania.      
  3. Odleglosci pomiedzy elementami ruchomymi urzadzen a stalymi powinny byc wieksze niz 23 cm co zabezpiecza przed niebezpiecznym zakleszczeniem czesci ciala (bezpieczenstwo cwiczacych - w szczególnosci dzieci).      
  4. Zastosowanie ograniczników, które uniemozliwiaja nadmierne wychylenia elementów wahajacych sie powyzej 50 stopni zapobiegajac niebezpiecznym uderzeniom.      
  5. Zastosowanie amortyzatorów w celu zredukowania sily zderzen elementów swobodnie opadajacych np. prasy nozne.      
  6. Urzadzenia montowane do fundamentów minimum 30 cm pod ziemia co zapobiega przypadkowemu lub celowemu odkryciu fundamentu i mocowania.      
  7. Urzadzenia modulowe pozwalajace na zastosowanie dowolnej konfiguracji dwóch róznych stanowisk do cwiczen po obu stronach slupa nosnego lub podstawy      
  8. Urzadzenia produkowane na terenie Unii Europejskiej (w Polsce).

Carow KD - zajmujemy się dystrybucją i montażem urządzeń i nawierzchni do obiektów rekreacyjnych i sportowych na terenie Szczecina i województwa zachodniomoporskiego - bezpiecznych placów zabaw, obiektów sportowych, obiektów fitness na zewnątrz. Oferujemy urządzenia do outdoor fitness, bezpieczne urządzenia do placów zabaw - tradycyjne i linowe, elementy małej architektury - ławki, kosze na śmieci, altany, siatki ochronne, nawierzchnie bezpieczne, zabezpieczające przed upadkiem z wysokości do 3 metrów.

W ofercie posiadamy również urządzenia i nawierzchnie do obiektów sportowych zewnętrznych i wewnętrznych (hal, boisk, stadionów) - piłkochwyty, kotary grodzące, nawierzchnie sportowe (układane i wylewane), inne elementy wyposażenia boisk i stadionów (trybunki itp.).